Nowy Tomyśl

WYWÓZ ŚMIECI NOWY TOMYŚL

Ofertę kierujemy do mieszkańców i firm działających na terenie wielkopolskiego miasta Nowy Tomyśl. W ofercie znajduje się między innymi wywóz śmieci czy wszystkich pozostałości po rozbiórkach czy remontach. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne w potrzebie podczas remontów oraz drobnych prac budowlanych jak i deweloperzy działający na o wiele większą skalę. Jesteśmy w stanie wywieźć każdą ilość odpadów dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu sprzętowi, którym posługujemy się na co dzień.

Zajmujemy się kompleksowo wywozem śmieci, jesteśmy w stanie zutylizować wszelkiego rodzaju odpady, począwszy od standardowych i najczęściej spotykanych wśród naszych klientów czyli typowe odpady budowlane i poremontowe poprzez wywóz gruzu i ziemi. Często to ostatnie jest spotykane przy budowie nowych domów i osiedli. Wywóz śmieci – Nowy Tomyśl działamy szybko i sprawnie!

Zajmujemy się odbiorem i wywozem odpadów i śmieci Nowy Tomyśl

odpady budowlane

odpady poremontowe

odpady z remontów

odpady selektywne


niesegregowane, zmieszane odpady komunalne

gruz, gleba, ziemia

odpady z targowisk i czyszczenia ulic

odpady osadów ściekowych

Pojemniki na śmieci i odpady

Od mieszkańców w ramach przetargów oraz na podstawie indywidualnych umów odpady z działalności gospodarczej i przemysłowej. Oferta dla mieszkańców Nowego Tomyśla.

Dysponujemy pojemnikami na wywóz typu:

wywóz śmieci Nowy Tomyśl
  • Pojemniki 120l, 240l, 1100l;
  • Kontenery - 3m
  • Kontenery - 5m
  • Kontenery - 7m (otwarte i zamknięte)
  • Kontenery - 10m
  • Kontenery - 34m