O Firmie

Firma Trans-kom skupia swoją działalność głownie na obszarze Regionu III Planu gospodarki odpadami dla województwa wielkopolskiego na Lata 2016-2022.

Trans-kom


jest firmą świadczącą usługi w zakresie odbioru i transportu odpadów. Zajmuje się głównie odbiorem i transportem odpadów. W okresie swojej działalności spółka dynamicznie rozwijała się, zdobyła duże doświadczenie w branży gospodarki odpadami.

Jakość świadczonych przez nas usług potwierdza szerokie grono stałych, długoletnich klientów z województwa wielkopolskiego z takich gmin jak Poznań, Wronki, Pniewy, Ostroróg, Pszczew, Miedzichowo, Nowy Tomyśl, Międzychód, Przytoczna, Kuślin, Duszniki, Tarnowo Podgórne, Kaźmierz, Rokietnica


O Nas


TRANS-KOM Sp. z o.o. istnieje na rynku wielkopolskim od 2007 roku. Dziś jest jednym z czterech przedsiębiorstw prężnie działających w Polsce i wchodzących w skład grupy kapitałowej Sirius. Posiada ustabilizowaną pozycję na rynku regionalnym i cechuje się dużą rozpoznawalnością.

Przez kilka lat spółka dynamicznie się rozwinęła, zdobyła duże doświadczenie w branży odpadowej poprzez wieloletnie świadczenie usług na terenie Poznania. Jakość świadczonych usług potwierdza szerokie grono stałych, długoletnich klientów z takich gmin Wronki, Pniewy, Ostroróg, Pszczew, Miedzichowo, Nowy Tomyśl, Międzychód, Przytoczna, Kuślin, Duszniki, Tarnowo Podgórne, Kaźmierz, Rokietnica. Na chwilę obecną kluczowymi klientami są obsługiwane przez spółkę samorządy.